• JP2Shrine strona główna
 • Wizyta
 • Materiały dla Studentów i Nauczycieli
 • Wizyta


  Materiały dla Studentów i Nauczycieli Materiały dla Studentów i Nauczycieli

  Materiały dla Studentów i Nauczycieli

  Tu, w Narodowym Sanktuarium Świętego Jana Pawła II, mamy ogromną nadzieję, że pielgrzymi autentycznie napotkają Chrystusa poprzez życie, świadectwo i dziedzictwo tego niezwykłego papieża i świętego. Aby zapewnić młodszym pielgrzymom bogate i owocne doświadczenie proponujemy zapoznać się z kilkoma pożytecznymi materiałami.

  Nasza stała wystawa „Dar Miłości: Życie Jana Pawła II”, po której swobodnie można poruszać się bez przewodnika, jest rozległa, interaktywna i wciągająca. Aby dodatkowo zapewnić, by doświadczenie uczniów zdobyte podczas zwiedzania wystawy było zarówno przyjemne jak i edukacyjne, zapewniamy uczniom przewodniki ze specyficznymi i dającymi do myślenia pytaniami w każdej galerii wystawy. Linki do tych przewodników dla uczniów można znaleźć poniżej.

  Ponadto opracowaliśmy również zabawę słowną poświęconą tematyce związanej ze Świętym Janem Pawłem II, aby uprzyjemnić wizytę w sanktuarium młodszym pielgrzymom. Uczniowie mogą także korzystać z tej zabawy podczas przerwy pozostając stale skupionym na zagadnieniu.

  Jeśli jesteś rodzicem lub pedagogiem zainteresowanym przyprowadzeniem grupy młodych pielgrzymów do sanktuarium, zalecamy, abyś zapoznał się z naszymi odpowiedziami na często zadawane pytania FAQ oraz innymi materiałami informacyjnymi.

  Pobierz Nasze Materiały Nauczycieli

  O Narodowym Sanktuarium Świętego Jana Pawła II:

  O Wystawie „Dar Miłości: Życie Jana Pawła II”:

  Siostry Matki Bożej Miłosierdzia

  W październiku 2016 r Narodowe Sanktuarium Świętego Jana Pawła II powitało dwie osoby duchowne z zakonu Świętej Faustyny, Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie, które zostały tu oddelegowane, aby promować poświęcenie się Miłosierdziu Bożemu. Siostry z niecierpliwością oczekiwać będą zwiedzających, aby zaprezentować pogadanki dla grup pielgrzymkowych. Proszę dać nam znać, jeśli wasza grupa chciałaby się spotkać podczas swojej wizyty z siostrami i wysłuchać ich prelekcji.

  O godzinie 15:00 każdego dnia, podczas Godziny Miłosierdzia, podczas której przypominamy sobie o Męce naszego Pana, siostry przeprowadzać będą rozważania na temat Bożego Miłosierdzia i prowadzić będą odmawianie różańca, do którego wszyscy pielgrzymi mogą się przyłączyć.

  Aby zaplanować wizytę, należy wypełnić Formularz Wycieczki Grupowej lub skontaktować się z Obsługą Zwiedzających na stronie internetowej visitorservices@jp2shrine.org lub pod numerem telefonu 202-635-5400.

  Wizyta


  ZAPISZ SIE NA AKTUALIZACJE

  (po angielsku)

  Wyslij Email is required. Invalid Email Address.