• JP2Shrine strona główna
 • Nabożeństwa
 • Miłosierdzie Boże w Sanktuarium
 • Nabożeństwa


  Miłosierdzie Boże w Sanktuarium Miłosierdzie Boże w Sanktuarium Miłosierdzie Boże w Sanktuarium Miłosierdzie Boże w Sanktuarium

  Miłosierdzie Boże w Sanktuarium

  Narodowe Sanktuarium Świętego Jana Pawła II ma przyjemność wspólnie ze Zgromadzeniem Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia prowadzić działalność na rzecz propagowania i popularyzowania przesłania Bożego Miłosierdzia, które zostało powierzone Świętej Faustynie ​​i które Święty Jan Paweł II, jako główny orędownik, głosił całemu światu.

  3 pm: Godzina Miłosierdzia
  W godzinie męki Chrystusa, kiedy to umarł za nasze zbawienie, spotykamy się codziennie o godzinie 3 pm i zgodnie z wolą Jezusa prowadzimy rozważania i modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji wszystkich pielgrzymów, ofiarodawców oraz cierpiącej ludzkości.

  Wieczory z Miłosiernym Jezusem
  Zachęcamy młodych dorosłych i młodych duchem do udziału w Wieczorze z Miłosiernym Jezusem, prowadzonym przez Siostry Matki Bożej Miłosierdzia 22-ego dnia każdego miesiąca o godzinie 19:00. Każdy wieczór będzie składał się z adoracji, uwielbienia, spowiedzi i wykładu prowadzonego przez jedną z sióstr. Lekkie przekąski i dyskusje w małych grupach przeprowadzone zostaną o godzinie 20:30. (Uwaga: Jeżeli 22. dzień miesiąca przypada w niedzielę, nabożeństwo odbywa się w dzień wcześniej, w sobotę, 21 dnia miesiąca. Sprawdź Kalendarz imprez (w języku angielskim), aby potwierdzić datę w każdym miesiącu).

  Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
  Charyzmatem Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia jest „współpraca z Miłosierdziem Bożym w celu ratowania zagubionych dusz”. Więcej informacji na temat zgromadzenia, ich postawy duchowej oraz ich działalności można znaleźć tutaj.

  Nabożeństwa